Barvy naší duše

arteterapie - spékané sklo a enkaustika, osobnostní rozvoj - workshopy, konzultace, semináře, kurzy, barevná a karmická numerologie, enneagram, Access Bars terapie energií dotykem

Moje služby

kurzy - workshopy - semináře - pobyty

Workshop spékané sklo

Přijďte si i Vy vytvořit vlastní díla. Originální solitér můžeme vytvořit sami. Technikou fusingu – spékaného skla. Sklo – křehké, elegantně krásné a transparentní, je lákavým materiálem pro všechny. 

ACCESS BARS® terapie energií dotykem

Na energii si sáhnout můžete. Je to úžasný zážitek, cítit energii mezi rukama. Člověk si uvědomí, že vše, na co sáhne, je energie, vše, co je kolem nás, je energie, která kmitá, vibruje a souzní nebo nesouzní s námi.

 I barvy si vybíráme podle toho, jestli je máme rádi nebo ne – jestli s námi souzní nebo ne. 

Lidé v našem životě se nám také mění podle toho, jak zrovna myslíme, žijeme, v co věříme či nevěříme.

Více informací

Lampičkování – kurzy výroby vlastní lucerny

Vsaďte na originální a designové svítilny Můžete přijet si vytvořit a „upéct“ své vlastní designové kousky. Případně Vám vyrobíme lucerny dle Vašich představ, pokud si nevyberete z aktuální nabídky. lampy a lucerny od 590,- dle typu a velikosti doba trvání cca 2 hodiny, vyzvednutí následující den.

Skleněné obklady – elegance pro Vás

Sklo , jako materiál , nejlépe vynikne , pohlédnete –li mu přímo zblízka do „očí“. Výhodou velkoformátových obkladů je i daleko širší pojetí jejich designu. Vytvořte si vlastní kouzelné interiéry.

Více informací

Enkaustika - tvoření jinak

barevná numerologie a tvoření s výkladem numerologie osob a vztahů, osobního barevného klíče a vibrací
s kombinací automatické kresby technikou enkaustiky

Skleněný stůl jako solitér

Originální solitér můžeme vytvořit sami. Technikou fusingu – spékaného skla. Sklo – křehké, elegantně krásné a transparentní, je lákavým materiálem pro všechny.  Přivádí denní světlo do interiéru, ve kterém ho dokáže efektně násobit a odrážet.

Více informací