Návrat k radosti – kurs ACCESS BARS v Jeseníkách

Zuzana Kuklová pro vás připravila speciální kurz Access Bars s možností pobytu v Jeseníkách.
Jak by to mohlo být ještě lepší než to je??? Tohle je jedna z otázek, kterou v Access Bars používáme. A odpověď přišla a je tu pro vás nový KURZ ACCESS BARS – technika jemných dotyků, které uvolní bloky a limitující programy z vašeho podvědomí. Učíme se v menších skupinách, abychom mohli nahlédnout na bloky a programy v podvědomí, kterých se bude naše terapie týkat. Podíváme se na své vlastní vzorce chování, na naše vztahy. Budeme hovořit o psychosomatice, rodových nastaveních. 

Výsledek obrázku pro access bars
Kurz proběhne 14. 7. 2018 na Chalupě u Matúšů v Dolní Moravici u Rýmařova. http://chalupa.cz/chalupa-u-matusu/ Můžete přijet i s rodinou a využít ubytovací kapacity penzionu. Prozkoumat krásu Jeseníků. Ochutnat vynikající steaky paní domácí. A dokonce může být váš pobyt rozšířen o kurzy fusingu – spékaného skla a nebo workshop numerologie, barevného klíče s kombinací automatické kresby technikou enkaustiky. Je možné přijet samozřejmě i na samotný sobotní kurz. Uděláme si to sobě na míru, proto pište, co vás zajímá. Těšíme se moc.
www.navratkradosti.cz a www.chalupa.cz 

Jaroslava Matúšová
Nabízím propojení prožitku chuťového s prožitkem tvoření. Chvíle pohody na chalupě, v srdci Jeseníků, kde se člověk na malou chvíli odpoutá od životního shonu a užije si volný čas. Pozná nové lidi, sdílí okamžiky, zážitky. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.