Barvy naší duše - Arteterapie v Jeseníkách

BÝT V POHODĚ A UŽÍVAT SI ŽIVOT MŮŽETE I VY

Dnes vím, jak obrovskou souvislost mají naše pocity a emoce s naším tělem, zdravím a tím, co každý den prožíváme.

Jak je důležité kráčet po své vlastní cestě a ne po cestách ostatních. Jsem vděčná za to, že jsem to včas objevila a navrátila se na tu svojí. Nyní směřuji svoji životní energii pouze tam, kam mě táhne moje srdce a kde se cítím dobře.

Váš pobyt může být jen tak - "na dobití baterky" nebo spojený s tvořením spékaného skla- fusingu  a nebo workshop numerologie - Vaše barevné vibrace, barevný klíč s kombinací automatické kresby technikou enkaustiky.

Výtvarný, sebepoznávací kurz s prvky arteterapie...

  • Hledáte stále svojí pravou cestu?
  • Zajímá vás, kde se zrovna nacházíte a kudy se vydat dál?
  • Chcete nahlédnout do svého nitra a objevit svá bohatství?
  • Toužíte objevit dary, které můžete ve svém životě využít a poznat, co vám naopak brání v cestě za svými sny?

Všechny odpovědi jsou ukryté ve vašem nitru. Vnitřní cesta je plná dobrodružství, překvapení, zábavy a objevování zapomenutých pokladů, které v sobě máme. Chcete ji objevit?

Projdete svými životními tématy, na kterých si uvědomíte své přednosti a slabosti. Potkáte se se svým vnitřním dítětem, ženou i mužem a rodem, kteří mají vliv na Vaše chování a jednání. Objevíte svého vibrace a jak s nimi pracovat a jak můžou podpořit Váš osobní růst. Odhalíte své životní symboly a začnete skládat mozaiku svého života.

Nahlédneme na bloky a programy v podvědomí, kterých se bude naše terapie týkat. Podíváme se na své vlastní vzorce chování, na naše vztahy. Budeme hovořit o psychosomatice, rodových nastaveních...našich cestách, přáních, vizích...

Čeká vás plno tvořivých aktivit, výtvarných expresivních technik, imaginací, malování a vzájemného sdílení.

Výtvarný workshop s prvky arteterapie a je především o prožitku. Je nazvaný Barvy naší duše, protože právě pomocí vlastní výtvarné tvorby se dostanete co nejblíž sami k sobě.

Čas, který si můžete užít, odpočinout si, ponořit se do tvorby a poznat vlastní pocity. Prostřednictvím  výtvarna (bez obav, že nemalujete jako Picasso), koláží, imaginací, pohybu a hudby a hlavně vzájemným sdílením s ostatními, můžete poodhalit svoji vlastní cestu a pochopit děje a události se kterými se setkáváte v životě.

Workshopy jsou určené pro všechny zájemce o osobní rozvoj, růst a poznání sebe. Toto setkání nenahrazuje psychoterapii. Je určeno pro zdravé osoby, bez léčby psychických onemocnění.

Je možné přijet jen na kombinaci pobytu a tvoření.

Uděláme si to sobě na míru, proto pište, co Vás zajímá. Těšíme se moc.

Pobyty jsou na Chalupě u Matúšů v Dolní Moravici u Rýmařova. 

Můžete přijet i s rodinou a využít ubytovací kapacity penzionu. Prozkoumat krásu Jeseníků.  Nebo prostě jen být.

ukázky grafu vibrací...

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram