Chalupa u Matúšů celoroční pobyty v Jeseníkách

Propojení prožitku pobytu s prožitkem tvoření.
Chvíle pohody na chalupě, v srdci Jeseníků,
kde se člověk na malou chvíli odpoutá od životního shonu
a užije si svůj volný čas.
Pozná nové lidi, sdílí okamžiky, zážitky.

Zrekonstruovaná chalupa z roku 1844 má velký pozemek, který poskytuje příjemné soukromí. Nachází se v Dolní Moravici, obci ležící na spojnici z Rýmařova do Malé Morávky a dále pak do Karlovy Studánky. Rozsáhlý SKI AREÁL KARLOV POD PRADĚDEM a KOPŘIVNÁ, které nabízí km propojených sjezdovek, je vzdálen 5 min. autem. Pobyt je vhodný pro všechny, kteří si chtějí zasportovat, tvořit či si užít klidu a krásné přírody Jeseníků.

K dispozici je malá společenská místnost s rohovou sedací soupravou, jídelním stolem a kuchyňským koutem – lednice, mikrovlnka, varná deska a varná konvice, dřez, velká oplocená zahrada, altán, ohniště,  parkování v objektu, WIFI.

Celková kapacita 21 lůžek v šesti pokojích s vlastním sociálním zařízením.

 

 

 

 

 

 

 

další info 

Chalupa u Matúšů je oázou klidu uprostřed nedotčené jesenické přírody. Je to místo, kde můžete být sami sebou a naplno si užívat toho, že jste pány svého času.  Poznejte ho.

Těšíme se na Vás.

Jaroslava Matúšová
Nabízím propojení jesenické přírody s prožitkem tvoření. Chvíle pohody na chalupě, v srdci Jeseníků, kde se člověk na malou chvíli odpoutá od životního shonu a užije si volný čas. Pozná nové lidi, sdílí okamžiky, zážitky. Můj příběh si přečtěte tady >>