Knoflíky s duší

Sklo je vyjímečné svými vlastnostmi.

Má nádherou hloubku, kterou dřevo, kámen nebo kov nemají. Když si na něm dáte záležet, odmění vás svými nezaměnitelnými transparentními vlastnostmi, jako jsou průzračnost barev, vrstvení nebo jejich kombinace. Jsem přesvědčená, že sklo má duši, vidíte dovnitř.

skleněný knoflík

Říká se, že sklo dělá teprve světlo. Knoflíky ze skla rozsvítí svou "vnitřní duši" odleskem světla denního, nočního i nepřímého. Z každého úhlu pohledu je jiný, jako rozzářený.

Skleněné knoflíky jsou i jako čakrové minimandalky.


Rozjasňují a harmonizují čakry, povzbuzují, rozpouští únavu a probouzí hravost, radost, optimismus, obnovují životní sílu, nabízí odhodlání k novým začátkům a posilují imunitní systém.

Sklo "hraje" barvami, které nikdy nevyblednou a při průchodu světla krásně září tam, kde jimi prochází světlo, a mohou rozdávat barevné odlesky.

Skleněné knoflíky ze spékaného skla technikou fusingu mají v sobě zatavené další vrstvy barevných skel, které činí z každého kousku jedinečný originál. Mají oblé hrany a dírky pro snadné přišití, zavěšení případně odrátkování na vyjímečný šperk.

Udělá Vám svou přítomností radost 🙂

Pro někoho hezký knoflík, pro někoho amulet pro ochranu, povzbuzení, uklidnění...

Každý knoflík - minimandalka v sobě nese tiché poselství...
Jsou jako květy - každá kvete jinou barvou, každá "voní" jinak, jedna povzbudí, jiná naopak uklidní... Každá má svou cestu a každá v sobě nese své tiché poselství...

Vybírejte srdcem, ta pravá pro Vás si Vás "prostě najde"...linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram