Stability čísel našeho kódu života – Barvy naší duše

Stabilní nebo nestabilní číslo? Tvar čísla je jedním z definujících faktorů, když určujeme jeho stabilitu; Stojí pevně na na zemi nebo jeho tvar umožňuje pohyb ze strany na stranu?

Musíme také zvážit celkový vzhled čísla. Například číslo 8 se otáčí ze strany na stranu, ale neztrácí sílu, i když padne, dokonce i vleže, číslo 8 symbolizuje rovnováhu. Vypadá stabilně a vyváženě. Z tohoto důvodu považujeme číslo 8 za stabilní číslo energie.

Číslo 2, přestože stojí pevně na zemi, je číslo duality a rozdělení, takže nemůže být považováno za stabilní číslo energie. Pokud je číslo 2 obrácené vzhůru nohama, tak se točí ze strany na stranu, když je ve správné poloze, pevně stojí na zemi.

Ať už je číslo stabilní nebo nestabilní, kvalita čísla je kvalitou naší osobnosti, tak jak je máme v našich osobních číslech.

Stabilní čísla vytvářejí stabilní a racionální pocity a vzorce chování.

Stabilní čísla jsou čísla 1, 4, 7 a 8.

Nestabilní čísla vytvářejí nestabilní a iracionální pocity a vzorce chování.

Nestabilní čísla jsou čísla 2, 3, 5, 6 a 9.

Ať už jsme stabilní nebo nestabilní osobností (nebo něčím mezi tím), konečný výsledek závisí na množství, kvalitě a umístění našich osobních čísel a rovnováze mezi jednotlivými čísly.

Číslo a energie, kterou toto číslo reprezentuje, jsou buď teplé nebo studené. Chladnost nebo hřejivost čísla je kvalitou naší osobnosti, když máme tuto konkrétní kvalitu čísla v našich osobních číslech.

Teplá čísla přinášejí emocionální teplo do našeho energetického pole. Energie, kterou reprezentují, vytváří humánní a teplé pocity a vzorce chování u osoby, která je má jako osobní čísla.

Teplá čísla jsou čísla 2, 3, 5, 6 a 9.

Studená čísla přinášejí emocionální chlad do našeho energetického pole. Energie, které reprezentují, vytváří emoční chlad v našich pocitech a vzorcích chování.

Studená čísla jsou čísla 1, 4, 7 a 8.

Ať už jsme emocionálně teplé nebo studené osobnosti (nebo něco mezi nimi), konečný výsledek závisí na množství, kvalitě a umístění našich osobních čísel a rovnováze mezi jednotlivými čísly.

Uzavřené nebo otevřené číslo?

Čísla a energie, kterou reprezentují, jsou také otevřené nebo uzavřené. Tato otevřenost nebo uzavřenost čísla je kvalitou naší osobnosti, když máme tuto konkrétní kvalitu čísla v našich osobních číslech.

Otevřené čísla dělají naši osobnost otevřenou a vnímavou. Expresivita a společenská schopnost oddělují otevřená čísla od uzavřených čísel.

Otevřené čísla jsou čísla 3, 5, 6 a 9.

Uzavřená čísla činí naši osobnost citově uzavřenou, obezřetnou a vyhrazenou.

Uzavřená čísla jsou čísla 1, 2, 4, 7 a 8.

Ať už je naše osobnost otevřená nebo uzavřená (nebo něco mezi tím), konečný výsledek závisí na množství, kvalitě a umístění našich osobních čísel a rovnováze mezi jednotlivými čísly.

Chcete vědět více?

vibrace jména a data narození – profil osobnosti

Jaroslava Matúšová
Nabízím propojení jesenické přírody s prožitkem tvoření. Chvíle pohody na chalupě, v srdci Jeseníků, kde se člověk na malou chvíli odpoutá od životního shonu a užije si volný čas. Pozná nové lidi, sdílí okamžiky, zážitky. Můj příběh si přečtěte tady >>